Fazliu e kalon rrethin e parë pa luftë

Fazliu e kalon rrethin e parë pa luftë, kjo është kundërshtarja e radhës!

Sot është dita e Laura Fazliut.

Pas triumfit të Distria Krasniqit, edhe Laura Fazliu do të tentojë të kthehet me medalje në Kosovë nga Grand Prix i Portugalisë.

Ajo e ka kaluar rrethin e parë pa luftë, ndërsa pas pak do të luftojë me fituesen nga dueli mes Paz, ISRLIEBEL dhe Melodie Fraturpin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vjen njoftimi i fundit nga produksioni për Einxhel, a do të rikthehet brenda shtëpisë

Story i radhës

Tabaku: Qeveria nuk tregon të vërtetën, ajo e rriti borxhin publik në 92%

Të fundit nga