Ervin Salianji, takime me demokratët në Devoll: Gjithkujt do t’i jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta

Drejtuesi politik i qarkut të Korçës në Partinë Demokratike, Ervin Salianji deklaron se demokratët kanë zgjedhur të ardhmen.

Salianji ka postuar disa foto gjatë takimit me demokratët e Devollit, duke u shprehur se zotimi është se gjithkujt do t’i jepet mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta. 

MESAZHI 

Devoll.

Si shumë prej demokratëve të tjerë e kemi nisur nga zero dhe e di si është rrugetimi brenda partisë, i di hilet, padrejtësitë dhe mungesën e meritës! Bashkë kemi zgjedhur të ardhmen dhe së bashku do ti shtrijmë dorën kujtdo që ka kontribut, zotimi është se gjithkujt do ti jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Erina Berisha: Kastriotit i duhet mbështetje më e madhe nga institucionet komunale të Ferizajt

Story i radhës

PDK në Podujevë merr dy drejtori, kryetari Bulliqi “s’i njeh politikisht”

Të fundit nga