Era Istrefi me foto seksi dhe stil të ri të flokëve

Jemi në muajin e dytë të 2022-shit dhe risitë kanë filluar të dalin ditë pas dite.

Nga Era me siguri shumë vajza do marrin trendin më të ri të flokëve.

Ajo ka publikuar së fundmi foto ku shfaqet bionde (siç ka zgjedhur të jetë prej kohësh), por nuk i ka lënë pa ngjyrosur ca fije të zeza, duke realizuar një kontrast interesant.

Image

Era Istrefi

Këtë kombinim ngjyrash e kemi parë në kokën e shumë modeleve së fundmi, por jo vetëm, edhe yje të tjerë të ekranit që eksperimentet i kanë qejf.

Nga Era Istrefi kemi kohë pa të reja muzikore, ama këto ndryshimet në look, i ka të shpeshta.

Image

Era Istrefi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: Студено со силен северен ветер

Story i radhës

Cilat janë planet e Rusisë dhe Kinës për një rend të ri botëror

Të fundit nga