Enca nga Dubai ‘shpërngulet’ në Afrikë, pushime luksoze për këngëtaren

Këngëtarja e njohur, Enca ka kohë që nuk është aktive me koncert dhe mbrëmje muzikore.

Por, këtë kohë pauze ajo po e shijon pafund duke kaluar pushime luksoze në vende dhe kontinente të ndryshme.

Ditë më parë këngëtarja nga Shqipëri udhëtoi drejt Dubait, ku edhe nuk munguan imazhet atraktive në bikini, të cilat i solli për miliona fansa në llogarinë e saj të Instagramit.

Image

Postimi nga Enca Haxhia

Ndërsa tani Enca ka zbuluar se pas Dubait destiancioni i radhës është Afrika, teksa ndau pamje mahnitëse nga plazhet me pamje përrallore.

“Mirëmëngjesi nga Afrika”, ka shkruar këngëtarja me të arritur në vendin e ri të pushimeve.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Encës mban titullin “Suavele” që e solli në korrik të vitit të kaluar.

Image

Postimi nga Enca Haxhia

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Si filloi lufta para 21 viteve në Tetovë (video)

Story i radhës

Evropa me rritjen më të madhe të importeve të armëve

Të fundit nga