Elvana Gjata bie nga vetura

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata së fundmi mori vëmendjen e publikut dhe mediave rozë me dukjen e saj tek sfilata e Valdrin Sahitit.

Pamjet e këngëtares morën komente pozitive nga miqtë dhe fansat e saj.

Ndërsa së fundmi këngëtarja publikoj një imazh që u bë viral në rrjete sociale.

Elvana publikoi një fotografi duke rënë nga vetura.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ish-kancelari gjerman Shrëder humbet privilegjet për shkak të lidhjeve me Rusinë

Story i radhës

Live: Eintracht – Rangers, finale me emocione

Të fundit nga