Einxhel: Kam shumë dëshirë të jem pjesë e finales, me apo pa 10 mijëshen

Banorja e Big Brother, Einxhel, në prime të martën kishte bërë një kërkesë për vëllain e madh.

Einxhel kërkoi të hiqte 15 mijë euro nga çmimi dhe të shkonin pesë banorë në finale. Por kjo kërkesë u refuzua dhe produksioni njoftoi se vendimi me katër finalistë nuk do të ndryshojë.

Për këtë Einxhel, ka diskutuar edhe me banorët, ajo u deklarua se do patjetër ta përjetojë finale.

“Unë e kam thënë që kur Arjola ka dalë dhe na u shtua një 15-she që më mirë të na kishin shtuar një finalist se sa një 15-she 100.000 euroshit. Dua të jem me 18 shkurt, ta përjetoj si spektakël, nuk dua ta përjetoj si spektatore, ta shikoj as nga studio as nga shtëpia. Përderisa kam arritur deri këtu përse mos ta përjetoj edhe atë natë”, ka thënë ajo.

Einxhel është shprehur se ka shumë dëshirë të jetë pjesë e asaj finale, me apo pa 10 mijëshen.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Frustrimi i Contes

Story i radhës

Evropa drejt lehtësimit të masave antiCovid

Të fundit nga