Einxhel është finalistja e katërt e Big Brother VIP

Është zgjedhur edhe emri i katërt i finalistes në Big Brother Albania VIP

Sonte është vendosur që personi që do të shkojë në finale që mbahet pas një jave është Einxhel.

Më herët në finale është shkuar edhe Iliri, Donaldi dhe Beniada.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

FDA shtyn vendimin mbi vaksinën kundër COVID-19 për fëmijët nën 5 vjeç

Story i radhës

PSG fiton në sekondat e fundit

Të fundit nga