Einxhel dhe DJ Dagz të pandashëm, shkëlqejnë në festën e Big Brother VIP

Mbrëmë (21 shkurt) janë bërë bashkë të gjithë ish-banorët e Big Brother VIP për të festuar deri në orët e vona përfundimin e spektaklit.

Në rrjetet social janë postuar imazhe e video të ndryshme nga vetë protagonistët, ndërsa të gjithë shkëlqenin me dukjen.

Teksa dukej që hatëmbejtet i kanë lënë prapa krahëve, ish-banorët u argëtuan nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Ndërsa, vëmendje morën edhe çifti i  krijuar brenda shtëpisë së BB VIP, moderatroja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz.

Të dy ata dukeshin elegant, Einxhel mahnit në të bardhë, ndërsa Dagz në kostum me ngjyrë të zezë.

Ndërsa, nuk ka munguar edhe një dedikimi dashurie nga ana e DJ Dagz për parteren e tij.

“Unë jam fituesi absolut”, ka shkuar në foton që ndau me fansat në Twitter.

Çifti i ri që po shijojnë romancën edhe pas daljes nga shtëpia e famshme, në pamjet e postuara në rrjetet sociale shihen të pandashëm teksa ndanin puthje e përfaqim me njëri-tjetrin.

Ndërkohë, kujtojmë që ndryshe prej DJ Dagz që u eliminua disa janë para finales, Einxhel ishte një nga katër finalistët e fundit. 

Image

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kriza në Ukrainë: Vriten dy ushtarë dhe plagosen 12 të tjerë

Story i radhës

Tirana pa Ismajlgecin

Të fundit nga