Egzona largohet nga Big Brother

Egzona Rafuna është banorja e cila është futur së fundmi në shtëpinë e Big Brother Vip.

Ajo sonte është eliminuar nga kjo lojë.

Egzona, ishte në nominim bashkë me banorin tjetër, Tanin, i cili vazhdon lojën në BBV.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

E habitshme, ‘”gjuha e futbollit” pajton serbët dhe shqiptarët

Story i radhës

Gjenerali i lartë i Pentagonit: Pushtimi rus i Ukrainës do të ishte i tmerrshëm

Të fundit nga