E thotë Lewandowski: Kjo mund të ishte ndeshja ime e fundit me Bayernin

Robert Lewandowski ka folur në lidhje me të ardhmen e tij.

Lewandowski ka kontratë me Bayern Munich deri në vitin e ardhshëm por, me sa duket se ardhmja e tij është larg ‘Allianz Arenas’.

Këtë e ka thënë edhe vet lojtari, pas ndeshjes me Wolfsburgun.

“Është shumë e mundur që kjo të ishte ndeshja ime e fundit për Bayernin. Nuk mund ta them këtë në 100%, por mund të ketë qenë [ndeshja ime e fundit]. Ne duam të gjejmë zgjidhjen më të mirë për mua dhe për klubin”, tha sulmuesi për ‘ViaplaySport’.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ledri Vula nesër në Sheshin Skenderbeu në Shkup

Story i radhës

A mund të keni qenë binjak para se të lindnit…

Të fundit nga