E keni dëgjuar këngën për nënën nga Dezo?

Mediale Vip11 shkurt 2022

Plas gallata me miqtë e ftuar në BBV/Donaldi tregon se si u tremb nga Sabiani, Beniada ankohet për ‘zarzavatet’ e dy banorëve

Agrona Llakaj, Xhemi Shehu, Ermal Mamaqi, Ed Manushi, Flori Gjini, Salsano Rrapi ishin disa nga të njohurit që darkuan mbrëmjen e kaluar me 6 banorët Donaldin, Ilirin, Beniadën, Monikën, Einxhel dhe Arjola duke krijuar biseda shumë argëtuese dhe të…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Barça ka gati “planin B” në rast se transferimi i Haaland “dështon”

Story i radhës

I madhi dhe i papërsëritshmi Dr.Ibrahim Rugova, i mungon shumë Kosovës

Të fundit nga