Dybala: Kam folur me Dybalan kur siguruam listën paraprake

Lionel Scaloni ka shpjeguar arsyen se përse nuk e grumbulloi Dybalan për dy ndeshjet ndaj Venezuelës dhe Ekuadorit.

“Kam folur me Dybalan kur siguruam listën paraprake sepse ai ishte në fazën e rikuperimit.

Nuk është nevoja për të krijuar aludime por unë dua të them se Dybala nuk është grumbulluar sepse nuk ishte i rikuperuar.

Këtë gjë ia kam thënë dhe atij”, u shpreh trajneri i Argjentinës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski: Shtyrja e bisedimeve u jep hapësirë aktorëve të afërt me Putinin

Story i radhës

Ish-banorja e Big Brother Albania në pritje të ëmbël, zbulon barkun e rrumbullakosur

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish