Dy ngjarjet e paralajmëruara për sot në Kosovë

Ngjarjet e datës 1 tetor:

Mbahet Kuvendi Statutar i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK).

(Hotel “Garden”, Prishtinë, ora 11:00)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, bashkëbisedon me qytetarët e Pejës.

(Hotel “Dukagjini”, Pejë, ora 12:00)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kur do të hyjë në fuqi fasha 800KW dhe pse u tërhoq Rama nga vendimi i ERE-s

Story i radhës

Moti i keq godet Italinë, përmbyset autobusi në Palermo

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish