Dua Lipa uron babanë për ditëlindje: Urime binjaku im

Sot feston ditëlindjen, Dukagjin Lipa, babai i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo e ka uruar babanë e saj përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Urime ditëlindja binjaku im”, ka shkruar Dua Lipa.

Ajo ka publikuar edhe fotografi me babanë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Aeroplani luftarak francez bën xhiro mbi Ballkanin Perëndimor

Story i radhës

Ndërpritet ndeshja mes shqiptarëve dhe malazezëve, u gjuajtën me karriga 

Të fundit nga