​Drew Barrymore: George Clooney ishte terapisti im

Drew Barrymore thotë se George Clooney veproi si “terapisti” i saj pasi ai u shfaq në emisionin e saj.

Ylli 47-vjeçar u takua me aktorin George, i cili është i martuar me avokaten e të drejtave të njeriut, Amal, 44-vjeç, dhe me të ka binjakë katërvjeçarë, Alexander dhe Ella, kur ai u shfaq në emisionin e saj të folur dhe mendoi se ishte “e mahnitshme” thjesht të “zhytej” në një bisedë me bashkë-ylltarin e saj “Rrëfimet e një mendje të rrezikshme”.

“Kjo ishte ajo që ishte kaq e mahnitshme, ishte që George kaloi një orë e 15 minuta në set. Ne ishim në gjendje të maksimizonim bisedën. Ai tha: ‘Më pëlqeu kur luaja terapistin tuaj’… Unë u shtriva në dysheme dhe, ju e dini, ai ishte doktor George dhe më duket se George është ai lloj personi që gjithashtu nuk ka një mur lart dhe unë nuk kam një mur lart. Pra, nëse po flet me një mik që pretendon se është në terapi ose po flet në të vërtetë me një terapist të vërtetë, p.sh., sa më shpejt të rrëzohen ato mure ose të mos jenë aty aq më shpejt do të arrish te gjërat e mira, kështu që ne thjesht u zhyt menjëherë”, tha Barrymore.

Ajo tha për Entertainment Tonight se George është dikush që dëshiron gjithmonë më të mirën edhe për njerëzit. 

“Unë mendoj se ai sheh një lloj sjelljeje të keqe ose sjellje të pakujdesshme ose, si sjellje qyqeje dhe thotë, “Jo, jo”, por ai është gjithashtu djali që po bën shaka, duke u argëtuar më shumë. [Ai] është krejtësisht dinak dhe i shijshëm. Ai mishëron dikë që është në rrugën e duhur të jetës si një qenie njerëzore shumë e urtë që ka qenë gjithmonë. Ai e njeh të mirën nga e keqja dhe të drejtën nga e gabuara dhe megjithatë nuk i mungon asnjë argëtim apo keqbërje. Ai është kombinimi më i fuqishëm,” ka thënë aktorja e njohur.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kryeziu paralajmëron Dritën para derbit: Ne luajmë vetëm për fitore

Story i radhës

Meghan Markle: Unë u reduktova në një bimbo në Deal ose No Deal

Të fundit nga