Donaldi shkon në finalen e BBV

Spektakli i kësaj të premte përcaktoi finalisten e tretë të “Big Brother Vip”.

Bashkë me Ilirin dhe Beniaden finalen do të ndajë edhe Donaldi.

Televotimi ishte i hapur për Arjolën, Einxhel, Monikën dhe Donaldin, teksa votat më të larta i grumbulloi Donaldi kështu duke siguruar natën finale të kësaj eksperience.

“Shumë i lumtur, i falënderoj të gjithë”, tha Donaldi.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Koalat klasifikohen si specie në rrezik të zhdukjes në Australi, zjarret vranë rreth 1/3 e tyre

Story i radhës

Manchester United nis për Koulibaly, dhe Napoli kundërpërgjigjet

Të fundit nga