“Do e haja me sy”, kush është djali që la Beniadën pa fjalë brenda “Big Brother VIP”

Dy tatuazhistë u futën ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” për t’iu bërë tatuazhe banorëve.

Por mesa duket gjërat janë më të ndërlikuara, pasi njëri prej tyre e ka lënë Beniadën “gojëhapur”.

Ajo e ka pëlqyer aq shumë, por nuk ka munduar t’ia thotë, pasi ka pasur turp.

Këtë e zbuloi vetë modelja gjatë një bisede me Arjolën, duke e cilësuar tatuazhistin shumë simpatik.

 Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Banorët në lagjen “Dardania” të Prishtinës paguajnë për vend parkim, por parkingje nuk gjejnë

Story i radhës

Si të bëheni më e mira që ndonjëherë i ka pasur në shtrat

Të fundit nga