DJ PM i stresuar? Për herë të parë tregon se…

Dj PM i ftuar në studion e Why?Not me moderatoren Roza Lati ka treguar se ka qenë i stresuar kur ka dalë nga shtëpia e Big Brother.

PM: Realisht kam pasur shumë stres, sidomos dy javët e para kur kam dalë. Jo stres me vete se un për vete kisha dalë shumë mirë, por për reagimet e njerëzve. Reagimet se çfarë po bëjnë këta brenda.

Edhe Dagz tregoi se ka përjetuar stres pas daljes nga shtëpia e BBV.

Dagz: Unë brena kam ndenjur 75 ditë dhe pjesa me informacionet në trurin tim kishte shkuar zero. Në 75 ditë truri im nuk ishte ushqyer me informata. Në momentin që del nga shtëpia duhet të marrësh shumë informacione dhe është pak e vështirë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vasili: Kam depozituar amendament për daljen e menjëhershme nga Ballkani i Hapur

Story i radhës

Rrëfehet ukrainasja e strehuar në bodrumet e Kievit: Shtëpia e babait u bë rrafsh me tokë

Të fundit nga