Disa lloje puthjesh dhe secila me kuptimin e vet

Puthja në ballë – tregon siguri dhe admirim në marrëdhënie. Shpesh ajo tregon që personi që ta dhuron ndihet shumë rehat me ty.

Puthja në duar – partneri ka ndjeshmëri të lartë ndaj teje dhe dëshiron të nis një raport me ty.

Puthja franceze – pasion, tërheqje, afeksion, kimi e fortë, këto fjalë i thonë të gjitha.

Puthja në qafë – shenjë që partneri do ta çoj momentin drejt seksit. Kjo puthje është intime dhe shume sensuale.

Puthja në hundë – e ndjerë, e lezetshme, e bukur, plot dashuri. Puthjet e tilla tregojnë afeksion fëmijënor.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arapi: Jemi të kënaqur me rezultatin

Story i radhës

Çfarë është Donbass dhe si funksionojnë dy republikat e vetëshpallura të Donetskut dhe Luhanskut

Të fundit nga