Dinamo me Thaqin edhe më e fortë

Dinamo e Ferizajt synon hyrjen në Ligën e Parë të Kosovës.

Skuadra e Dinamos ka përfunduar në vend të dytë me 39 pikë dhe ka një me pak se kampioni vjeshtor i Ligës së Dytë të Kosovës, KEK-u. 

Dinamo synon të jetë edhe më e fortë për pjesën e dytë të kampionatit, sidomos me përforcimin me futbollistin Elbasan Thaqi.

Pranvera pritet të jetë edhe më e nxehtë në Ligën e Dytë, ndërsa të Dinamo janë optimistë se do të realizojnë qëllimin e tyre.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Francë, greva e kontrollorëve të trenave mund të kushtojë 100 milionë euro

Story i radhës

Jep dorëheqjen drejtoresha e Kadastrës në Durrës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish