Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit

Donald Veshaj duket se është i mërzitur me daljen e Beatrix Ramosajt nga Big Brother VIP.

Donaldi ka vënë fotografinë e Triksës afër kokës së krevatit të tij.

Tashmë aktori do ta shikojë fotografinë e të dashurës së tij pranë krevatit.

Kujtojmë se Beatrix doli nga shtëpia ditën e premte pasi ishte në nominim me Donaldin dhe Einxhel.

Këngëtarja u trishtua shumë nga dalja pasi kishte frikë nga gjërat që mund të ndodhin jashtë.

Image

Donald Veshaj

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rangnick do të fitojë një bonus

Story i radhës

A do t’i heq Kosova masat në kufij, Ministri i Shëndetësisë së Maqedonisë në bisedime me Latifin

Të fundit nga