Dagzi, Sabiani dhe Beatrix hynë sonte në “Big Brother VIP”

Të mërkurën banorët morën një zarf të bardhë nga “Vëllai i Madh”.

Zarfi kishte të bënte me disa zgjedhje për banorët duke iu mundësuar të darkojnë me familjarët, miqtë dhe ish-banorët/

Kjo darkë do iu kushtonte me para nga çmimi i fituesit 115 mijë euro. Darka me ish-konkurrentët, Paloma, Sabiani, Dagzi, Beatrix dhe Arditi iu kushtoi 2500 euro.

Ndërkohë, DJ Dagz, Sabiani dhe Beatrix Ramosaj janë disa nga ish-banorët që do të hyjnë sërish brenda shtëpisë jo si konkurrentë por si mysafirë.

Theksojmë se, sonte është nata e fundit para finales ku do të zgjedhen edhe finalistët e dytë dhe të fundit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shtëpia e Bardhë: Rusia tani ka forca të mjaftueshme për ta pushtuar Ukrainën

Story i radhës

“Marrëzi po nuk e provuan për Brojën”, gazetari anglez ngacmon 2 klube të Premier

Të fundit nga