Dagz tregohet romantik, ja çfarë surprize bëri për Einxhel

Einxhel dhe Dagz janë një nga çiftet më të përfolura në BBV.

Ata edhe pas daljes nga aty kanë vazhduar romancën e tyre.

Madje dyshja nuk janë duke u ndarë aspak nga shoqëria e njëri-tjetrit.

Së fundmi Dagz është duke u treguar po aq i dashur dhe i afërt me Einxhel ngjashëm edhe sikur brenda shtëpisë.

Në postimin që ka publikuar moderatorja shihet se Dagz qenka mjaft romantik. Einxhel ka pozuar me një buqetë me lule dhe balona në formë zemër teksa ka shkruar “Dashuri”.

Image

Einxhel

Ndryshe ata janë duke jetuar mes Tiranës dhe Prishtinës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ky është negociatori ukrainas që u vra nga Shërbimi Sekret i Ukrainës

Story i radhës

Chelsea nuk do të nxitojë për shitjen e klubit

Të fundit nga