Gega shkëlqen

Në Firenze të Italisë është duke u mbajtur edicioni i Diamond League, ku marrin pjesë atletët më të mirë në botë, duke garuar në disa disiplina. Atletja shqiptare Luiza Gega u rendit

Benzema largohet nga Real Madrid

Tashmë është zyrtare, Karim Benzema largohet nga Real Madrid. Real madrid dhe kapiteni i tyre Karim Benzema kanë rënë dakord t’i japin fund aventurës së tyre të paharrueshme së bashku. Benzema ka

Çfarë flitet për Harry Kanen?

Ancelotti do Harry Kane, tekniku italian takim me drejtuesit për sulmuesin! “Unë nuk do të flas për të ardhmen e ekipit. Kane është një lojtar i madh, por ai i përket Tottenham”.

Milani gjen zgjidhjen në sulm

Milani gjen zgjidhjen në sulm, kuqezinjtë në bisedime të avancuara me ish-in e Interit! Milani prej kohësh është vënë në ndjekje të një sulmuesi, për të zëvendësuar Divok Origin dhe Zllatan Ibrahimoviç.

PSG arrin marrëveshje me Asension

Paris Saint-Germain ka përfunduar marrëveshjen për nënshkrimin e Marco Asensio si lojtar i lirë. Marrëveshja verbale është arritur dhe kontrata do të nënshkruhet në ditët e ardhshme, raporton eksperti i transferimeve, Fabrizio