Çanta katër mijë dollarëshe e Margot Robbie është në të vërtet një kuti kufjesh

Lizzo nuk është e vetmja që ka një pëlqim për çantat me madhësi xhepi.

Margot Robbie mbërriti në shfaqjen e modës së Chanel për pranverën 2022 të martën me një pamje elegante të bardhë dimërore – por u vë re menjëherë në çantën e saj e bukur nga marka luksoze.

Çfarë mund të kishte paketuar brenda aktorja australiane? Disa bonbone? Vetëm një buzëkuq? Shishja më e vogël e dezinfektuesit në botë?

Siç doli, Robbie mund të kishte dashur thjesht të merrte kufjet e saj në lëvizje, sepse çanta e saj mikroskopike është në të vërtetë një kuti për AirPods jashtëzakonisht e zbukuruar.

E pajisur me rripin e zinxhirit të firmës Chanel, lëkurën e qengjit të mbushur me tegela dhe mbyllje të dyfishtë C, çanta e tkurrur shitet me një çmim rreth katër mijë euro.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dy studime thonë se dozat përforcuese rrisin mbrojtjen kundër COVID-19

Story i radhës

Komuna e Gjilanit dhe UP ‘Kadri Zeka’ nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

Të fundit nga