Bytyqi – i lumtur me golin

Konyaspor ka marr tri pikë të arta në shtëpi duke e mundur 1-0 skuadrën e Giresunspor.

Ishte futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Zymer Bytyqi, ai i cili realizoi golin e vetëm dhe të tri pikëve vetëm pas tre minutave në fushë.

Ai u shpreh shumë i lumtur me këtë fitore pas sfidës në një intervistë për faqen zyrtare të Konyaspor.

Bytyqi gjithashtu është i lumtur me golin që ia siguroi skuadrës së tij tri pikë dhe synon të punojë edhe më shumë për të gjetur me shpesh rrjetën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Beatrix Ramosaj arrin tjetër sukses

Story i radhës

Zgjedhjet e pjesshme vendore, Balla nga Kolonja: Berisha dhe Meta kanë hyrë bashkë në një thes

Të fundit nga