Bora e madhe bllokon rrugët në këtë vend

Reshtjet e mëdha të borës ka bërë që të shkaktohen bllokime në rrugët e disa zonave në Krime.

Videoja e transmetuar nga televizioni shtetëror rus tregoi efektet e reshjeve të borës në të gjithë rajonin.

Aty tregohet se për këtë shkak ka pasur edhe aksidente, shkruan Associated Press.

Temperaturat mesatare në Krime janë 0 gradë Celsius.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Infektologu Aliriza Osmani flet për rritjen e të infektuarve në Kumanovë, apelin ndaj mjekëve amë dhe qytetarëve për tu vaksinuar (Video)

Story i radhës

Gjendja emocionale, Beatrix Ramosaj po refuzon edhe miqtë?

Të fundit nga