Bora bllokon rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë

Prishtina1 mars 2022

Vdekja e nxënësit në Kodër të Trimave, reagon deputeti i kësaj lagje

I trishtuar me vdekjen e nxënësit, Rijadit, në Kodër të Trimave, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka shprehur ngushëllime familjes.
Ai kërkoj nga Komuna e Prishtinës dhe policia që të rritet siguria në ambientet…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vrau çiftin dhe fëmijët/ 61-vjeçari grek rrëfen si masakroi familjen shqiptare në dhomën e tyre të gjumit

Story i radhës

“Luani britanik”/Ushtari rrëfen betejën e tij të egër me trupat ruse: Putin po bën terrorizëm

Të fundit nga