Blendi Fevziut ia publikojnë foton me flokë: Hiqe aman

Ndërsa prezantoi të ftuarit e mbrëmjes në “Opinion” në Tv Klan, Blendi Fevziu u ndal te një foto e vjetër e Emin Barçit.

I veshur me xhup inkiliti, flokë të gjatë dhe syze, të dy nisën të komentonin me humor e batuta imazhin e vjetër. Ndërkohë në ekranin pas shpinës së moderatorit, u shfaq edhe një foto e vjetër e tij ku duket shumë ndryshe nga sot, të cilën Fevziu e komentoi me humor.

Blendi Fevziu: Ja më nxorën edhe mua me flokë. Hiqe aman se e ke zmadhuar edhe foton, duket tmerr.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Marco Odermatt i jashtëzakonshëm, bindshëm i pari në sllallomin e madh 

Story i radhës

“Mjaft u justifikove”, çfarë ka Dalina Buzi me Sara Hoxhën?

Të fundit nga