“Big-u i vërtetë fillon këtë javë”/ Paloma zbulon 5 finalistët sipas saj

Ish-banorja e BB VIP, Paloma, ka bërë herë pas here biseda virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram” që nga dalja nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

E teksa ajo u jep të drejtën ndjekësve që t’i bëjnë pyetje të ndryshme, duket se ata janë të fokusuar vetëm se çfarë po ndodh në reality show-n.

E dikush e ka pyetur atë se “kush janë për ty 5 finalistët?” dhe Paloma nuk ka ngurruar që të thotë emrat që ajo mendon.

Image

Postimi nga Paloma

“Iliri, Donaldi, Arjola, Monika, Beniada”, shkruan gazetarja e njohur në postimin e saj në “Instagram”.

Ndërsa e pyetur se “kush mndon se e fiton Big-un”, ish-banorja e “Big Brother VIP” ka preferuar mos të japë ndonjë emër, por thjesht është përgjigjur: “Big-u i vërtetë fillon këtë javë”.

Image

Postimi nga Paloma

Nga ana tjetër, një ndjekës ka lexuar me vëmendje emrat e finalistëve sipas Palomës dhe nuk ka parë atë të Einxhel. E prandaj e ka pyetur: “Po Einxhel nuk e sheh si finaliste?”.

“E mendoj po të ishin gjashtë”, është përgjigjur gazetarja e njohur.

Image

Postimi nga Paloma

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ambasadat e ShBA-ve, Britanisë dhe Gjermanisë hedhin poshtë konstatimet e Brnabiç se ata financojnë protestat në Serbi

Story i radhës

ShSKUK: Të spitalizuar 115 pacientë

Të fundit nga