Bie zjarr në katin e pestë të një banese në Tiranë

Në Tiranë, në rrugën “Xhon Belushi” ka rënë zjarr në katin e pestë të një pallati, në një banesë të pabanuar.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse për shuarjen e flakëve, ndërsa shkaqet nuk dihen ende.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 31.01.2022, rreth orës 12:50, në rrugën “Xhon Belushi” ka rënë zjarr në katin e pestë të një pallati, në një banesë të pabanuar.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Беким Сали за Пановски, Даниловски и Марковски: Не е време за молење, туку да ги засукаме ракавите!

Story i radhës

Bekim Sali: Nuk do të hiqen certifikatat e vaksinimit në Maqedoni

Të fundit nga