Berisha me bashkëshorten në protestë, në krah edhe Kryemadhi

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha i është bashkuar protestës madhështore të shqiptarëve që janë mbledhur në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Berisha në protestë është shoqëruar nga bashkëshortja e tij, zonja Liri Berisha.

Atyre u është bashkuar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ka dalë në protestën e thirrur nga opozita dhe Shoqëria Civile.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelensky takohet me senatorët amerikanë

Story i radhës

Latifi në Gjakovë, ngushëllon familjet e Salihut, Gjinit e Iljazit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish