Bergwijn nuk largohet nga Tottenham

Steven Bergwijn do ta mbyll sezonin te skuadra e Tottenham.

Sulmusi holandez, Steven Bergwijn lidhej me një largim të mundshëm nga skuadra e Tottenham Hotspur.

Lojtari lidhej me një largim drejt Ajax, por marrëveshja ka dështuar, bën të ditur Mike Verweji.

Tottenham duan 25 milionë euro për lojtarin dhe Antonio Conte dëshiron ta mbajë. Këto janë dy arsyet.

Ajax nuk do të kompletojnë këtë lëvizje me Spurs. Së paku jo sot (këtë merkato).

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Si të mësosh nga dështimet

Story i radhës

Vasili: ‘Shtëpia e lirisë’ për të luftuar këtë regjim, më 6 mars rezultat të shkëlqyer

Të fundit nga