Benzi del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset rëndë shoferi

Plagoset rëndë drejtuesi i një makine në Lezhë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 7 të mēngjesit.

Automjeti ka dal nga rruga dhe pasi është përplasur me disa pemë ka përfunduar në kanal.

Drejtuesi i Benzit është dërguar me urgjencë në spital në gjëndje të rëndē.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Во корупцијата нема ништо ново, уште се чека предметите да – застарат!

Story i radhës

Sot mblidhet Këshilli i Sigurimit

Të fundit nga