Beniada dhe Egzona nuk ndalojnë së qeshuri: Ku e ka pas pircing ky torollaku

“Vëllai i Madh” u ka kërkuar banorëve që të tregojnë nga një sekret dhe më pas ata kanë për të gjetur se kujt u përket. VIP-at kanë të drejtë që t’i bëjnë pyetje njëri-tjetrit për të kuptuar se cili nga sekretet u përket atyre.

Teksa Beniada po lahej në vaskë, i ka shkuar pranë Egzona dhe kanë nisur që të komentojnë pikërisht këto sekrete. E gjatë kësaj bisede, dy vajzat nuk e kanë mbajtur dot të qeshurën, pasi modelja e njohur bënte komente pikante.

Biseda mes Beniadës dhe Egzonës:

Beniada: Ra Beniada nga pema

Egzona: Jo pema, deve

Beniada: Ça është deve?

Egzona: Ajo kafsha e madhe, që e ka shpinën kështu

Beniada: Di unë me thënë deve. Po ku dinë si e ka emrin ajo. Unë thashë ka rënë nga pema. Pastaj ti tha nga frika, unë kuptova në Afrikë. Na hyp kurioziteti tani, ku e ka pas pircingun ky tarallaku-a, kanë pasur fatin që ta shohin vetëm disa njerëz, ça do me thënë?

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

BE ndryshon kriteret për përdorimin e certifikatës COVID-19

Story i radhës

Kur Isa Sadriu u largua nga Partizani i Beogradit, me fjalë të çuditshme iu drejtua Bjekoviqi për Prishtinën!

Të fundit nga