Beatrix Ramosaj fituese e “Netëve të klipit shqiptar”

Është zhvilluar edicioni i 19-të i netëve të klipit shqiptar. Kësaj radhe në Ulqin.

Në këtë eveniment madhështor këngëtarja Beatrix Ramosaj arriti të rrëmbejë çmimin kryesor, në mesin e një numri të madh të konkurrentëve.

Beatrix në këtë edicion ka fituar çmimin për Votimin e publikut ne webin zyrtar te Netëve të Klipit dhe shpallet fituesja e Madhe e Edicionit te 19-të.

Për këtë sukses reagoi nëna e Trixes përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ndryshe Beatrix është mjaft aktive këto kohë me publikimin e këngëve të reja.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Në krye të detyrës duke kërkuar për parcela me kanabis, Shefi i Patrullës së Policisë së Shkodrës bie në humnerë!

Story i radhës

Reali favorit, Klopp: Rëndësi ka vetëm ngjyra e medaljes!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish