Në krye të detyrës duke kërkuar për parcela me kanabis, Shefi i Patrullës së Policisë së Shkodrës bie në humnerë!

Shefi i Patrullës së Policisë së Shkodrës, Rrok Frroku ka rënë në humnerë në Dukagjin gjatë një operacioni anti-kanabis.

Abc mëson se polici ka lënduar gjurin, ndërsa gjendja e tij shëndetësore nuk paraqitet e rëndë.

Gjatë kontrolleve për parcela me kanabis efektivi i policisë ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është aksidentuar.

Ai është në gjendje të stabilizuar dhe jashtë rrezikut për jetën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vrau 30-vjeçarin në Kosovë, autori i ngjarjes vëllai i reperit Buta

Story i radhës

Beatrix Ramosaj fituese e “Netëve të klipit shqiptar”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish