Beatrix nuk u lajmërua që nga eliminmi, Sarah tregon se a ka biseduar me të

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP, Sarah Berisha, ka treguar a ka folur me ish-banoren tjetër, Beatrix Ramosaj.

Sarah ka hapur opsionin e pyetjeve në InstaStory, ku është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve drejtuar asaj.

Një prej tyre e ka pyetur nëse është takuar me Beatrixën, pas daljes së saj nga shtëpia.

“Ke folur me Trixën?”, ka pyetur ndjekësi.

Sarah është përgjigjur se nuk ka folur me Trixën, por me nënën e saj.

“Me Trixën personalisht jo, por kam shkëmbyer dy mesazhe me mamanë e saj për ta pyetur për gjendjen e Trixës”, është përgjigjur Sarah.

Image

Postimi i Sarës

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Përplasje në një klub nate, vdesin 19 persona

Story i radhës

Sali Berisha reagon pas shpërthimit të Tritolit në shtëpinë e Armand Dukës, ja kë fajëson ai

Të fundit nga