Aziz Salihu iku më herët nga qyteti, për këtë arsye

Sportisti i shekullit, Aziz Salihu, ka një hall gjatë këtyre ditëve.

Salihu, sot u detyrua të largohet para orës 12.00 në drejtim të banesës së tij, për shkak të temperaturave të larta.

‘Zizi’ e pranon edhe vet se ngritja e temperaturave po i shkakton kokëçarje dhe ia ka minimizuar edhe takimet.

Sipas tij, po rri më shumë nën hije apo në banesë, duke fjetur në orët e mesditës.

Ai iu bën apel të gjithëve që të kenë kujdes nga temperaturat e larta, t’i shmangen vapës së madhe dhe mos të dalin pa nevojë në qytet.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kthehet në punë drejtoresha e shkarkuar e Gjimnazit të Tetovës

Story i radhës

“Kapitulli i nurit”, Arjola Demiri shfaqet atraktive në imazhet e radhës

Të fundit nga