Atletico Madrid transferon Reinildo nga Lille

Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e ri, në minutat e fundi të merkatos.

Skuadra madrilene ka arritur marrëveshje me Lille, për transferimin e mbrojtësit Reinildo.

Lojtari nga Mozambiku do të jetë me Rojiblancos deri në vitin 2025.

Lajmin për marrëveshjen mes Atletico dhe Lille e ka bërë të ditur skuadra spanjolle.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rihanna në pritje të fëmijës së parë me reperin ASAP Rocky

Story i radhës

Nikolla: Momenti i vështirë me Berishën, kur më thërriste “ndrikull”

Të fundit nga