Atentati në Haraçinë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij.

Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve.

Përndryshe, dy të plagosurit gjenden në spital dhe në gjendje stabile.

Burimi: tv21

Story i mëparshëm

Debat i ashpër Peci-Matoshi: Vuçiqi tha kam me qenë Adem Jashar për serbët!

Story i radhës

Arrestohen dy persona për plagosjen në Haraçinë

Të fundit nga