Atalanta ndahet baras me Genoa-n

Futbollisti shqiptar, Berat Gjimshiti, me Atalantën, hasën në një rival të papërshtatshëm siç është Genoa, duke u nda baras (0:0).

Të dy ekipet treguan lojë të mirë, sidomos mysafirët importuan një pikë me peshë të madhe. 

Gjimshiti u paraqit standard duke u angazhuar maksimalisht. 

Atalanta renditet në vend të gjashtë me 48 pikë pas 29 jave në Serie A dhe Genoa është e 19-ta me 19 sosh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Mehaj viziton familjen e dëshmorit Lec Leci nga Gradica e Drenasit

Story i radhës

Si ta dalloni që është ‘bad boy’ pa rënë ende në dashuri me të

Të fundit nga