Astrit Haraqija tregon se si u mundua ta sjellë Januzajn te Shqipëria: I kish bo do kerre, do pare, ke t’u na hongër

Ish-ministri i sportit, Astrit Haraqija është i ftuar sonte në emisionin sportiv “Favorit” në T7 kushtuar Kampionatit Evropian.

Ai tregoi edhe disa prapaskena se si tentoi ta sillte Adnan Januzajn te Shqipëria.

“Unë, Xhemajl Rexha dhe Armand Duka jemi munduar ta sjellim Januzajn te Shqipëria.

I kish bo do kerre e do pare ke t’u na hongër, dojke me lujt në Belgjikë, qe luj tash”, tha Haraqija.

Story i mëparshëm

Ramadani: Kemi bërë mirë, u munduam të luftojmë me gjigantë

Story i radhës

Ali Ahmeti: Ju jeni kampionat tonë

Të fundit nga