Ali Ahmeti: Ju jeni kampionat tonë

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka komentuar mbarimin e rrugëtimit të Shqipërisë në EURO 2024, pasi sot humbi nga Spanja, transmeton TV21.

“Bravo djema, bravo për stafin teknik dhe tifozat kuq e zi, kokën lartë, ne jemi krenarë për ju sepse me dinjitet dhe plot zemër mbrojtët fanellën kombëtare dhe endrrën e kombit në majet e futbollit europian.

Ishit të shkëlqyer dhe na falët pafund emocione.

Ju jeni kampionat tonë ❤️🖤“, shkroi Ahmeti pasi mbaroi ndeshja.

Burimi: tv21

Story i mëparshëm

Astrit Haraqija tregon se si u mundua ta sjellë Januzajn te Shqipëria: I kish bo do kerre, do pare, ke t’u na hongër

Story i radhës

Turistja në Malin e Jezercës kërkon ndihmë sepse kishte rënë në greminë, zbulohen detajet

Të fundit nga