Arta Selimi merr dashuri pa kufi nga nxënësit e shkollës fillore

Aktorja e “Teatrit Kombëtar”, Arta Selimi, ndër vite ka realizuar role të shumta në skenën e teatrit dhe në televizion.

E dëshmuar si aktore e zonja në skenë, Arta gjithmonë ka qenë e admiruar nga publiku artdashës.

Pasi u bë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”, Arta fitoi një publik të ri, atë që e njohu si Artën e vërtet, jashtë skenës dhe roleve.

Image

Arta Selimi

Sot, Arta ka qenë e pranishme në shkollën “Ismail Qemaili” në Prishtinë ku është pushtuar nga nxënësit që i kanë falur shumë dashuri.

Aktorja, nuk ka hezituar ti takoj, përqafoj, tu japë autografe dhe të fotografohet me ta.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mos i “zhdukni” çadrat! Moti do t’ju surprizojë

Story i radhës

Jori në “BBVIP” zbulon se ka qenë e fejuar me djalin e trajnerit të njohur italian

Të fundit nga