Arta Nitaj provokon me gjoksin e ekspozuar në imazhet e fundit, teksa shijon jetën e natës në Tiranë

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të jetë shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Duke marrë parasysh kufizimet dhe masat e reja në Kosovë, Arta duket se ka gjetur zgjidhje që ta shijojë jetën e natës në Tiranë.

Kjo pasi të shtunën, ajo ishte e pranishme në një koncert të këngëtares Dafina Zeqiri në një nga klubet e natës në kryeqytetin shqiptar.

Image

Arta Nitaj

Ajo publikoi në InstaStory disa imazhe nga performanca mbresëlënëse e Dafinës, duke e përgëzuar për interpretimin.

Arta u kujdes që për rastin të duket mjaft atraktive në mesin e njerëzve të shumtë në këtë koncert.

Bukuroshja nga Peja ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa fotografi atraktive para pasqyrës, ku shihej e veshur me një bluzë të verdhë.

Image

Arta Nitaj

Korseja e ngushtë te pjesa e dekoltesë i vinte në pah gjoksi ne saj, si dhe tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

Image

Arta Nitaj

Duket se përveçse si një fanse e muzikës së saj, Arta ka shkuar në këtë koncert të Dafinës, pasi dyshja tashmë kanë krijuar edhe miqësi, madje ish-aktorja e “O Sa Mirë” është edhe protagoniste në klipin e saj “Murder on the dancefloor”. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rritet numri i fëmijëve të infektuar

Story i radhës

8 pyetjet që duhet bërë para se të martoheni

Të fundit nga