Arsenali mund të befasohet, Vlahovic drejtë gjigantit të Serie-A

Arsenali mund të mbetet shumë i zhgënjyer në përpjekjet e tyre për të transferuar sulmuesin e Fiorentinës, Dusan Vlahovic.

Pasi raportohet se lojtari është i interesuar t’i bashkohet Juventusit, raporton “Gazzetta dello Sport”.

“Topçinjtë” kanë prezantuar një ofertë për 21-vjeçarin, por ai po kërkon të qëndrojë në Itali për të provuar një sfidë të re.

Vlahovic është golashënuesi më i mirë në Serie-A deri më tani dhe ka zgjuar interesim të madh nga klubet më të mëdha evropiane.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bella Hadid ka hequr dorë përfundimisht nga alkooli

Story i radhës

Dy shkolla në Pejë kalojnë në mësim online

Të fundit nga