Arsenali interesohet për Eden Hazard

Arsenali ka shfaqur interesim për lojtarin e Real Madrid, Eden Hazard. 

Lojtari është duke gjetur pak hapësira  te “Los Blancos” dhe me shumë gjasë do të largohet në verë nga madrilienët.

Hazard, që prej ardhjes në “Santiago Bernabeu”, ka vuajtur për të gjetur formën e tij, për shkak të lëndimeve të marra.

Sipas asaj që bën të ditur Foot Mercato, palët do t’i fillojnë negociatat në verë.

Hazard ka kontratë me Real Madridin deri më 30 qershor të vitit 2024.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Jennifer Lopez fejohet për herë të dytë me Ben Affleck

Story i radhës

Komisioni i Rithemelimit nis punën në PD/ Sot procesi për zgjedhjen e kryetarit të Mallakastrës, ja dy kandidatët

Të fundit nga