Arrestohen 7 persona në Tiranë/ Mes tyre një mjek dhe agjente sigurimesh në terren, për çfarë akuzohen

Mbrëmjen e kaluar, Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, në bashkëpunim me Policinë kanë arrestuar 7 persona.

Një person tjetër është shpallur në kërkim.

Mes tyre është një mjek dhe një agjente sigurimesh në terren.

Ata dyshohet se lëshonin certifikata false.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kupa e Francës/Eliminohet PSG, ja fjalët e Pochettinos

Story i radhës

Gjimnazi “Sami Frashëri” e vazhdon mësimin online deri më 4 shkurt

Të fundit nga