Arrestimi i Lauretës dhe përfshirja në ngjarje kriminale, ndërhyn motra me lot në sy

Gjatë kohës që Laureta Zyba fliste për të shkuarën e saj, për të cilën është komentuar shumë në portale që kur u bë pjesë e programit Për’puthen, nuk munguan lotët e motrës së saj.

Rrushja, gjithashtu pjesë e Për’puthen tha se babai është shumë i sëmurë dhe është ndjerë shumë keq për këtë situatë. Ndër të tjera, Laureta tregoi se ka filluar të fshijë tatuazhet për tu larguar nga adoleshenca.

“Që në kohën e historisë në 2018, automatikisht jeta ime ndryshoi. Shumë për disa gjëra që i shihja në rrethinën e shoqërisë dhe pas këtij rasti iu afrova familjes. Për çunat, gjithmonë isha e gjykuar”, u shpreh Laureta.

“Jam pa fjalë, thjesht boll me bullizime se kemi familje. Babi është i sëmurë prej zemrës, nuk është mirë. Nuk do të doja që motra ime të etiketohet në këtë mënyrë se është shumë keq, e ka marrë shumë afër zemrës këtë gjë”, tha Rrushja.

“Dhe duke pasur parasysh se çfarë vajze ka dhe është e hapur. Kjo është mundësia ime që po e heq këtë ankth”, vazhdoi Laureta.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Trajneri i Drenicës Lushtaku i vërsulet gjyqtarit

Story i radhës

Posta e Maqedonisë së Veriut: Personi që përvetësoi 220 mijë denarë nuk punon më te ne

Të fundit nga